یو پی اس چگونه کارش را شروع کرد

دنیای کسب و کار مملو از دانستنی های جذاب است که علاوه بر جنبه ی افزایش اطلاعات، می توانند نکته های آموزنده ی فراوانی برای صاحبان کسب و کار، مدیران، بازاریابان و ویزیتورها داشته باشند. در این مقاله با عنوان ” یو پی اس چگونه کارش را شروع کرد ” با وبسایت آموزش بازاریابی و فروش TheMarketing.ir همراه باشید.

 

یو پی اس یکی از بزرگ ترین شرکت های خدمات توزیع و لجستیک در جهان است. این شرکت در سال ۱۹۰۷ با تلاش دو نوجوان به نام های کلود راین و جیم کیسی کار خود را آغاز کرد. تنها وسیله ی این دو نوجوان برای توزیع یک دوچرخه بود.

آنها پس از آنکه از یکی از دوستانشان ۱۰۰ دلار قرض گرفتند، کار خود را در زیرزمین یک هتل شروع کردند. این دو در ابتدا نامه های مردم را با دوچرخه ی خود به مقصد می رساندند ولی به تدریج کار خود را به هر آنچه که می شد با دوچرخه یا پیاده حمل کرد، گسترش دادند.

پس از مدتی کلود و جیم یک تلفن خریدند و چند نوجوان دیگر را برای انتقال مرسوله های پستی استخدام کردند. با بیشتر شدن تعداد تلفن ها میان خانواده ها، آنها روی انتقال بسته های پستی تمرکز کردند. اولین خودروی مؤسسان یو پی اس یک خودروی فورد مدل آبود.

 

 

عنوان: یو پی اس چگونه کارش را شروع کرد
منبع: ماهنامه بازاریاب بازارساز

مقاله پیشنهادی:   نام نوکیا از نام یک رودخانه گرفته شده است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *