مک دونالد در هر ثانیه ۷۵ همبرگر می فروشد

دنیای کسب و کار مملو از دانستنی های جذاب است که علاوه بر جنبه ی افزایش اطلاعات، می توانند نکته های آموزنده ی فراوانی برای صاحبان کسب و کار، مدیران، بازاریابان و ویزیتورها داشته باشند. در این مقاله با عنوان ” مک دونالد در هر ثانیه ۷۵ همبرگر می فروشد ” با وبسایت آموزش بازاریابی و فروش TheMarketing.ir همراه باشید.

روزانه ۶۸ میلیون نفر یعنی معادل یک درصد از جمعیت جهان در رستوران های مک دونالد غذا می خورند. آمار جالب دیگری که درباره ی مک دونالد می توان به آن اشاره کرد این است که این رستوران زنجیره ای در هر ثانیه ۷۵ همبرگر می فروشد.

اطلاعات منتشر شده توسط این شرکت نشان می دهد که یک نفر از هر هشت امریکایی سابقه ی کار کردن در مک دونالد را داشته یا دارد. حتی تعدادی از بازیگران و خوانندگان سرشناس قبل از اینکه به شهرت برسند، در رستوران های مک دونالد کار می کرده اند.

تعداد کارمندان مک دونالد (طبق آمار سال ۲۰۱۳) از مرز یک میلیون و هشتصد هزار نفر می گذرد. این شرکت در ۱۱۹ کشور جهان بیش از ۳۵ هزار شعبه دارد. شرکت مک دونالد در سال ۱۹۴۰ توسط دو برادر به نام های ریچارد و موریس مک دونالد کار خود را آغاز کرد.

 

 

عنوان: مک دونالد در هر ثانیه ۷۵ همبرگر می فروشد
منبع: ماهنامه بازاریاب بازارساز

مقاله پیشنهادی:   آیا مایلید در دانشگاه همبرگر تحصیل کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *